Smallgroup Personal Training voor échte resultaten

27 nov Smallgroup Personal Training voor échte resultaten

Heb jij onze smallgroup personal training banner al ‘gespot’?

small-group-pt-banner-geel

Heb jij onze Small Group Personal Training banner al ‘gespot’?

Waarschijnlijk als je Facebook hebt ben je onze reclames de afgelopen maanden regelmatig tegen gekomen… ‘Ga voor je droomlichaam ‘of ‘Wil jij een killerbody’.

Op dit moment hebben wij al een flink aantal Small Groups draaien met mensen die stuk voor stuk mooie resultaten behalen. Zij leren niet alleen de juiste trainingsmethodieken, maar ook hoe en wat ze het beste kunnen eten. Daarnaast hebben zij iedere training een afspraak met de personal trainer en dit is een stok achter de deur.

Zowel in Amersfoort, Zeewolde als Harderwijk kan jij instromen in één van onze groepen op de ochtend of de avond. In overleg zijn andere tijden uiteraard ook mogelijk. Heb jij een aantal vrienden waarmee je graag een Small Group traject wil starten, dan is dat natuurlijk ook mogelijk. We hebben programma’s voor 3,6 en 9 maanden samengesteld.

Small Group Personal Training biedt vele voordelen;

  1. een lagere prijs voor personal training
  2. gezelligheid in een groep
  3. een afgestemd voedingsplan op jouw persoonlijke lichaamssamenstelling
  4. trainingen op jouw niveau.

Wil jij meer informatie over Small Group Personal Training? Plan dan vrijblijvend een intake gesprek met één van onze trainers om de mogelijkheden door te nemen.

 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.